17 Marca 2009

Co podnieca kobiety? Małpy…

autor: gagatka, dział: Obrazki, godz. 09:36

…a dokładniej prawie wszystko! Tak wynika z arcyciekawego badania seksualnego, o któremy czytałam niedawno w „Times”…

Otóż badacze wzięli kobiety i mężczyzn, homo- i hetero- w odpowiednich próbkach statystycznych i posadzili wszystkich w saloniku. Do narzędzi zbrodni seksulanych (wypukłych i wklęsłych) przytwierdzili im czujniki mierzące poziom napięcia, zwilgotnienia… każdy wie o co chodzi. Do rąk zaś dali im klawiaturki do oceniania stopnia podniecenia wskutek zadanych z ekranu bodźców.

Mieli więc szczęśliwcy okazję obejrzeć filmy porno w wersji lesbijskiej, gejowskiej, „normalnej”, a nawet relację z kontaktów płciowych między małpami. Dodatkowo była jeszcze dobrze wykształcona babka z dużyyyyyymi…. oczami :) gimnastykująca się nago na plaży oraz nagi facet spacerujący sobie beztrosko.

Co się okazało? Ano facetów podnieciły kochające się pary oraz oczywiście tandem żeński i goła baba, przy czym oceny na klawiaturze były proporcjonalne do pomiarów sond umieszczonych w miejscach wrażliwych. Chłop znów okazał się prosty.

Kobiety natomiast oficjalnie wklepywały, że podniecają ich najbardziej heteroseksualne pary, podczas gdy czujniki pipały zdecydowanie więcej w przypadku gejów, lesbijek… a nawet małp. Tylko goły samotny facet nie poruszył nikogo, ale podejrzewam że po prostu wybrali jakiegoś ułomka.

No więc, hehe, wychodzi na to, że wbrew pierdołom o męskiej potencji i pobudliwości, jesteście panowie fatalnie konwencjonalni! Niestety, wychodzi mi też, że kobiety to okropne manipulantki i hipokrytki i zamiast cieszyć się swoim szerokim spektrum zainteresowań ukrywają marzenia pod płaszczykiem porządnej dziewczyny z sąsiedztwa. Warto się tak męczyć? Naukowcy już wiedzą co z tymi małpami…

5 komentarzy »

 1. komentarz: by Jajcuś 17.03.2009 12:31  

  A może kobiety po prostu mają sprawniejszą wyobraźnie i cokolwiek im pokazać, to i tak zobaczą to co je podnieca ? np. w miejscu małpy z małpiszonem widzą siebie z kolegą z pracy. ;)
  A facet prosty to i prostą ma wyobraźnie. Widzi gołą babę, to się podnieci, pokazać mu coś zupełnie do gołej baby niepodobnego, to już nie bardzo?

 2. komentarz: by gagatka 17.03.2009 12:34  

  Jajcuś Ja wiem, że łatwiej wierzyć w wybujałą wyobraźnię kobiet niż męską ograniczoność ;)

 3. komentarz: by kruszyzna 17.03.2009 21:44  

  Nie warto, naprawdę nie warto :) Tylko kobieta, jak to kobieta, zastanawia się zawsze, co sobie pomyślą inni. Grzecznie wpółżyje w pozycji misjonarskiej, a po cichu marzy o wibratorze :)

 4. komentarz: by gagatka 19.03.2009 09:20  

  kruszyzno kto grzecznie, ten grzecznie – nie uogólniajmy ;)

 5. komentarz: by ama 20.03.2009 14:48  

  a ja czytam inny artykuł i tam naukowcy stwierdzili, a badano heteroseksualistów, że najbardziej podnieca inteligencja płci przeciwnej :)
  gagatko, nie odbieraj mi marzeń – proszę

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI.

Dodaj komentarz

Dodanie komentarza do wpisu

Jeśli chcesz, możesz użyć następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>